• صفحه نخست
  • اخبار
  • اطلاعیه شماره 2 امور دانشجویی دانشگاه در خصوص الزام ثبت درخواست اقامت و انتخاب اتاق برای کلیه متقاضیان استفاده از خوابگاه از طریق (پرتال آموزشی پویا)

اطلاعیه شماره 2 امور دانشجویی دانشگاه در خصوص الزام ثبت درخواست اقامت و انتخاب اتاق برای کلیه متقاضیان استفاده از خوابگاه از طریق (پرتال آموزشی پویا)

 

 با آرزوی سلامتی و توفیق برای جامعه دانشجویی دانشگاه در سال تحصیلی 1403-1402 به اطلاع می‌رساند، پیرو اطلاعیه شماره 1 امور دانشجویی دانشگاه مبنی بر الزام ثبت درخواست اقامت برای کلیه متقاضیان، در سامانه صندوق رفاه به آدرس refah.swf.ir از تاریخ1402/04/26 الی 1402/05/15 بدین‌وسیله اعلام می‌دارد، اقدامات لازم بعدی جهت انجام مراحل نهایی ثبت‌نام، پس از ثبت درخواست در سامانه صندوق رفاه به شرح ذیل است:

1-مرحله اول: کلیه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی استفاده از خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 بایستی از روز یکشنبه مورخ 1402/06/05 الی1402/06/09 با مراجعه به سایت دانشگاه صنعتی سیرجان و انتخاب (پرتال آموزشی پویا) و یا مراجعه مستقیم به آدرس https://pooya.sirjantech.ac.ir با ورود به پرتال شخصی از طریق نام کاربری و رمز عبور خود از منوی امور دانشجویی- گزینه امور خوابگاه، درخواست خوابگاه خود را ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست عبارت درخواست شما در حال بررسی است برای دانشجو قابل‌مشاهده است».

2 –مرحله دوم: پس از تأیید درخواست‌ها توسط امور خوابگاه‌ها، نتیجه برای دانشجو با عبارت درخواست شما تأییدشده قابل‌مشاهده است. لذا دانشجویانی که درخواست آن‌ها مورد تأیید قرارگرفته است، بایستی با مراجعه مجدد به پرتال آموزشی پویا از تاریخ 1402/06/12 الی 1402/06/17 از منوی امور دانشجویی – امور خوابگاه- نسبت به انتخاب یک اتاق با ظرفیت‌های تعریف‌شده برای سکونت در خوابگاه مدنظر که در سامانه تعریف‌شده است اقدام نمایند. لازم به ذکر است که کلیه درخواست‌ها از طریق سامانه ثبت نهایی می‌گردد و قابلیت حذف و جابجایی اتاق تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، لذا در خصوص انتخاب اتاق و هم‌اتاقی خود نهایت دقت را انجام دهید.

 

 

* نظر به اینکه داشتن سرعت عمل در انتخاب اتاق ملاک خواهد بود، لذا پیشنهاد می‌گردد دانشجویانی که مایل هستند با یکدیگر هم‌اتاقی باشند، با مشورت و برنامه‌ریزی قبل از شروع بازه زمانی مذکور، نسبت به اتاق مدنظر خود تصمیم گرفته و با شروع بازه زمانی انتخاب اتاق، هم‌زمان با سایر دوستان نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

 

 

 

3- مرحله سوم: دانشجویان پس از انتخاب اتاق بایستی مجدد با مراجعه به سامانه صندوق رفاه به آدرس refah.swf.ir از تاریخ 1402/06/18 الی 1402/06/22 نسبت به واریز هزینه خوابگاه اقدام نمایند. لازم است جهت پیگیری‌های بعدی تصویر پرداخت هزینه را نزد خود نگهداری نمائید.

 

*لازم به ذکر است که درخواست‌های سه دسته از دانشجویان توسط این امور تأیید نمی‌گردد.

  • دانشجویانی که به اموال عمومی خوابگاه‌ها خسارت وارد نموده و تاکنون جهت پرداخت مبلغ خسارت تعیین‌شده، به این امور اقدام نکرده‌اند.
  • دانشجویانی که قوانین و مقررات خوابگاه‌ها را نقض نموده‌اند.
  • دانشجویانی که در سامانه صندوق رفاه درخواست اقامت نداده‌اند.

 

  • تأکید می‌گردد تاریخ‌های ثبت درخواست و انتخاب اتاق قابل تمدید نخواهد بود.
  • اطلاعیه مربوط به زمان ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود کارشناسی و کارشناسی ارشد 1403-1402 متعاقباً اعلام می‌گردد.

 

 منتظر اطلاعیه‌های بعدی امور دانشجویی دانشگاه باشید.

 

 امور دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان