اطلاعیه دانشجویان متقاضی وام در نیمسال اول سال تحصیلی 402-401

بسمه‌تعالی

 

بدین‌وسیله، به اطلاع کلیه دانشجویان محترم متقاضی وام در نیمسال اول سال تحصیلی 402-401می­رساند، ثبت‌نام وام­های دانشجویی در سایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از روز چهارشنبه 21/07/401 برای درخواست وام تحصیلی  شهریه و مسکن متاهلی آغاز و آخرین‌مهلت ثبت درخواست وام تاریخ 16/09/401 فعال خواهد بود. برای وام ضروری از تاریخ 21/08/401 تا تاریخ 16/09/401 فعال خواهد بود لازم به ذکر است که زمان تحویل مدارک موردنیاز جهت دریافت تسهیلات به‌صورت حضوری تا تاریخ دوشنبه 30 /08/401 می‌باشد. جهت ثبت وام به مراحلی که در زیر قیدشده است توجه فرمایید.

مراحل درخواست وام

الف- دانشجویانی که‌ترم قبل وام دریافت کرده‌اند و اصل سند تعهد محضری را تحویل داده‌اند، می­بایست صرفاً جهت درخواست به پورتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس  bp.swf.ir مراجعه و در پورتال فاز ۲ درخواست خود را ثبت نمایند.

ب- دانشجویانی که تاکنون وام دریافت نکرده‌اند:

 ۱- مراجعه به پورتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس  bp.swf.ir  و تشکیل پرونده

۲- مراجعه حضوری دانشجویان روزانه به امور دانشجویی (اداره رفاه دانشجویی) جهت واردکردن شماره‌حساب و تحویل مدارک حداکثر تا تاریخ 30/08/401

۳- مراجعه مجدد به سایت bp.swf.ir  و ورود به پورتال فاز ۲ با واردکردن نام کاربری و رمز عبور با کد ملی

 با فرمت ۱-۱۱۱۱۱۱-۱۱۱

۴- درخواست وام

*مهم: بعد از ورود به پورتال کلمه عبور خود را تغییر داده تا گزینه درخواست وام فعال گردد.

**دانشجویانی که در سیستم رفاه دانشجویان به آدرس bp.swf.ir  برای اولین بار درخواست وام نموده‌اند، بایستی در تاریخ­های اعلام‌شده در هر نیمسال،  مدارک موردنیاز را تهیه نموده و به امور دانشجویی (اداره رفاه دانشجویی) تحویل نمایند. در غیر این صورت ثبت و تائید وام ایشان امکان‌پذیر نمی‌باشد و اداره رفاه مسئولیتی ندارد.

مدارک موردنیاز:

۱- کپی کارت دانشجویی

۲- کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه

۳- اصل سند تعهد محضری (این سند بایستی به‌طور کامل تکمیل گردد. در صورت هرگونه نقص سند موردقبول نمی­باشد.)

۴- مدرک مربوط به ضامن

۵- تحویل یک CD حاوی اسکن مدارک ۱ تا ۴.

مدرک موردنیاز از ضامن:

الف) ضامن کارمند شاغل رسمی یا پیمانی دولت:  تصویر آخرین حکم کارگزینی ضامن

ب) ضامن بازنشسته، کارمند بانک ، نظامی و مستمری‌بگیر: گواهی کسر از حقوق و تصویر آخرین حکم کارگزینی ضامن

تذکر: پر کردن آدرس، شماره تماس و کد پستی مربوط به ضامن در اصل سند تعهد الزامی است.

مشخصات فاکتور برای وام ضروری ( تاریخ – شماره تایپ‌شده – بنام دانشجو- مبلغ ز یک‌میلیون تومان بیشتر باشد- آدرس فروشگاه  – مهر فروشگاه – فاکتور اسکن شده در قالب سی دی به‌صورت عکس pdf نباشد)

وام مسکن ( اصل قولنامه _ قولنامه به دانشجو – دارای کد رهگیری  -تاریخ – قولنامه اسکن شده در قالب سی دی به‌صورت عکس خوانا   pdf  نباشد

دانشجویان محترم می­توانند در صورت هرگونه سوال و ابهام، به اداره رفاه دانشجویی دانشگاه واقع در دانشکده عمران مراجعه نمایند.

 

نمونه سند تعهد نامه محضری دانشجویی

 

اداره رفاه دانشجویی دانشگاه