با حکم وزیر علوم؛ سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان منصوب شد

با حکم وزیر علوم؛

سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی؛ دکتر محمدجواد محمودآبادی را به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان منصوب کرد.

به گزارش  روابط عمومی دانشگاه صنعتی سیرجان به نقل از اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زلفی‌گل در این حکم انتصاب خطاب به دکتر محمودآبادی آورده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیۀ انقلابی و توجه به راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)،نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری به ویژه «تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت» با رویکردی تحول گرایانه و مسأله محور در راستای تحقق «تمدن نوین اسلامی»، حرکت در مرزهای دانش و دستیابی به دیپلماسی و مرجعیت علمی به انجام رسانید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

دکتر محمدجواد محمودآبادی متولد ۱۳۶۰ سیرجان، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی سیرجان با مرتبه دانشیاری است. از سوابق اجرایی وی می‌توان به مدیر مرکز رشد، مدیر تحصیلات تکمیلی و رئیس بخش مهندس مکانیک دانشگاه صنعتی سیرجان اشاره کرد.

همچنین دکتر محمودآبادی چهار دوره عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه و دو دوره پژوهشگر برتر استان کرمان را کسب کرده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر علی محمودی‌نژاد رئیس سابق دانشگاه صنعتی سیرجان در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی سیرجان