برگزاری جلسات هیأت نظارت استانی در دانشگاه شهید باهنر کرمان

رئیس دانشگاه شهیدباهنر کرمان از برگزاری جلسات هیأت نظارت استانی به صورت ویدئو کنفرانس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از دانشگاه شهید باهنر کرمان، جلسه هیأت نظارت استان به ریاست دکتر محمد علی طاهر رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه 99، در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی برگزار شد، ودر این جلسه رئیس دفتر نظارت و ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه ،آقای دکتر محمد حسینی نیز حضور داشتند.

دکتر محمد علی طاهر رئیس دانشگاه و رئیس جلسه هیأت نظارت استانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همگان گفت: با توجه به اینکه ممکن است مقابله  با کرونا ویروس مسأله زمان‌بری باشد و تا مدت‌ها نیز کشور را درگیر کند بنابراین ضروری است تا درباره نحوه برگزاری این جلسات همانند بقیه جلسات به صورت ویدوئو کنفرانسی تصمیم‌گیری شود.

وی افزود: جلسات مجازی که قبلا با مسئولان مختلف کشور برگزار شده است ما را به این نتیجه رسانده که خیلی از هزینه‌ها را کاهش می‌دهد و در زمینه وقت نیز صرفه جویی می‌شود که این کار تاکنون، بازدهی خوبی داشته است.

دکتر بابایی دبیر هیأت ناتک استان، ارتقاء سطح نظارت و کیفیت بخشی به آموزش عالی استان، تقویت دبیرخانه و هیأت‌های نظارت و بازرسی را مهم برشمرد.

تهیه شیوه نامه، هزینه کرد در دبیرخانه نظارت استان، از دیگر پیشنهادات دبیر هیأت ناتک استان بود.

دکتر مریم احتشام زاده نایب رئیس وعضو شورای نظارت استان، نظارت بر کلاس‌ها غیر حضوری در زیر نظام‌های مختلف را کمک نظارت خود مراکز عملی دانست.

فرزاد حسام عارفی معاون نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان، دقت نظر در بازدیدها و توجه به همه جوانب لازم در امر آموزش عالی را در ساماندهی مراکز و موسسات ضروری دانست.

وی به موفقیت هیأت نظارت در تضمین کیفیت آموزش عالی استان اشاره کرد و همچنین خواستار ادغام و عدم اختصاص دانشجو برای مراکزی که زمینه کافی جهت پیشبرد اهداف آموزش عالی ندارند شد.

 

روابط عمومی دانشگاه صنعتی سیرجان