برگزاری جلسه معارفه دانشجویان جدید الورود ۱۴۰۱

جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود (۱۴۰۱) کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ با حضور ریاست محترم دانشکده مهندسی کامپیوتر و کارشناس بخش ، اساتید و جمعی از دانشجویان در محل آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی سیرجان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا بعد از قرائت آیاتی از قرآن، آقای دکتر امیرسالارپور ریاست محترم دانشکده با دانشجویان صبحت کرده و ورود به دانشگاه را به آن ها تبریک گفتند. سپس در ارتباط با چارت درسی و نحوه ارائه دروس و گزیده ای از قوانین آموزشی صحبت نمودند. همچنین در ارتباط با کار و صنعت و بازار کار رشته کامپیوتر با دانشجویان به گفتگو پرداختند.

ایشان با بیان اینکه؛ دوران دانشجویی بهترین دوران زندگی است افزودند سعی کنید بهترین استفاده را توام با مدیریت زمان داشته باشید، وظیفه اصلی شما تحصیل و آموختن است در کنار درس به کارهای پژوهشی و مهارتی خاص رشته مهندسی کامپیوتر توجه ویژه داشته باشید چرا که آینده سازان کشور هستید و همه ابعاد باید مد نظر شما باشد.

ایشان در انتها عرض کردند که امیدواریم بتوانیم در این مدت میزبان خوبی برای شما باشیم و بستر مناسبی جهت فراگیری علم و دانش برای شما دانشجویان را فراهم کنیم.

در ادامه خانم حسینی کارشناس آموزش بخش مهندسی کامپیوتر؛ به معرفی و تشریح نحوه ی ارسال درخواست های آموزشی و وظایف خود پرداختند.

ایشان با بیان اینکه فرصت دانشجویی و جوانی بهترین دوران عمر انسان است که باید قدر آن را دانست، اظهار داشتند: دانشگاه مدرسه انسان سازی است با همین شور و نشاط که دوران دانشجویی را آغاز می کنید در مسیر آموختن علم گام بردارید و برای جامعه و خانواده خود افتخار آفرین باشید.

در انتها آقای مهندس نریمان منصوری مسئول انجمن علمی دانشکده با دانشجویان درباره برگزاری کلاس های آموزشی و دوره های مهارتی مختلف و شرح وظایف انجمن گفتگو کردند.

بخش مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی سیرجان

ویدیو مراسم:

تصویر یادگاری: