برگزاری جلسه معارفه دانشجویان جدید الورود ۱۴۰۱ مهندسی برق

در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ با حضور ریاست محترم دانشکده مهندسی برق، کارشناس بخش، اساتید و جمعی از دانشجویان در محل آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی سیرجان برگزار گردید.

مراسم با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم آغاز شد سپس آقای دکتر مرتضی جدید الاسلام ریاست محترم دانشکده ضمن خیرمقدم به دانشجویان، آرزوی سلامتی و موفقیت در طول دوره تحصیل را خواستار شدند و تاکید کردند که با عملکرد خود و همت مضاعف مسیر آینده زندگی و تحصیل را بگونه ای برنامه ریزی و ترسیم نمایید تا نهایت استفاده را برده و روند موفقیتهای گذشته خود را ادامه دهید.

سپس به معرفی دانشکده و اعضای هیئت علمی پرداخته و در ارتباط با چارت درسی ونحوه ارائه دروس و همچنین گرایش های این رشته و گزیده ای از قوانین آموزشی نکاتی را ایراد فرمودند.

ضمن اینکه در ارتباط با کار و صنعت و بازار کار رشته مهندسی برق با دانشجویان به گفتگو پرداختند.

همچنین ایشان به ایجاد تعاملات بیشتر مابین دانشجویان و اساتید و بخصوص اساتید مشاور تاکید کردند و در مورد نقش اساتید مشاور در ارتباط با راهنمایی دانشجویان سخنانی ایراد نمودند.

ایشان در انتها عرض کردند که امیدواریم بتوانیم در این مدت میزبان خوبی برای شما باشیم و بستر مناسبی جهت فراگیری علم و دانش برای شما دانشجویان را فراهم کنیم.

در ادامه خانم حسینی کارشناس آموزش بخش مهندسی برق؛ به معرفی و تشریح نحوه ی ارسال درخواست های آموزشی و وظایف خود پرداختند.

ایشان با بیان اینکه فرصت دانشجویی و جوانی بهترین دوران عمر انسان است که باید قدر آن را دانست، اظهار داشتند: دانشگاه مدرسه انسان سازی است با همین شور و نشاط که دوران دانشجویی را آغاز می کنید در مسیر آموختن علم گام بردارید و برای جامعه و خانواده خود افتخار آفرین باشید.

در انتها آقای مهندس یاراحمدی مسئول انجمن علمی دانشکده با دانشجویان درباره برگزاری کلاس های آموزشی و دوره های مهارتی مختلف و شرح وظایف انجمن گفتگو کردند.

بخش مهندسی برق دانشگاه صنعتی سیرجان