• صفحه نخست
  • اخبار
  • جلسه هم‌اندیشی ریاست دانشگاه صنعتی سیرجان با شهرداری شهرستان سیرجان

جلسه هم‌اندیشی ریاست دانشگاه صنعتی سیرجان با شهرداری شهرستان سیرجان

 

جلسه هم‌اندیشی ریاست دانشگاه صنعتی سیرجان با شهرداری سیرجان به میزبانی شهرداری سیرجان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در راستای تعامل هر چه بیشتر دانشگاه با شهرداری روز دوشنبه 15 فروردین‌ماه 1401 ریاست دانشگاه صنعتی سیرجان به همراه جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه در این جلسه حضور داشتند.

در ابتدا دکتر علی محمودی نژاد بعد از تبریک سال نو و همچنین فرارسیدن ماه مبارک رمضان، از دکتر علی‌اکبر کریمی پور و سایر کارکنان شهرداری در خصوص ارائه خدمات شهرداری در ایام نوروز 1401 و در طول سال گذشته تقدیر و تشکر نمود.

دکتر محمودی نژاد در خصوص بازگشایی دانشگاه‌ها و ارائه خدمات مطلوب سازمان اتوبوس‌رانی به دانشجویان دانشگاه را همانند سال‌های گذشته خواستار و بر تعامل سازنده دانشگاه با شهرداری در جهت عمران و آبادانی شهری تأکید کرد و افزود: باوجود زیرساخت‌ها و ظرفیت موجود در دانشگاه صنعتی سیرجان و شناخت ظرفیت‌های منطقه‌ای، این دانشگاه آمادگی همکاری سازنده در زمینه‌های مختلف با شهرداری را دارد.

در ادامه معاونت دانشجویی دانشگاه، خانم دکتر نسرین امینی‌زاده بیان کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ازسرگیری آموزش حضوری دانشگاه‌ها، بحث حمل‌ونقل دانشجویان است که لازم است به دلیل بیماری کرونا تمهیدات لازم صورت گیرد. ایشان همچنین در خصوص مشکلات مجموعه خوابگاه‌های قائم (1) و (2) دانشگاه، نکاتی را مطرح و خواستار رفع این مشکلات شدند.

سپس معاونت پشتیبانی و توسعه دانشگاه، دکتر یاسر تقی‌پور از فعالیت‌های صورت گرفته از جانب شهرداری سیرجان در خصوص رفع مشکل آب‌گرفتگی زیرگذر دانشگاه در ایام بارندگی سال گذشته تقدیر کرد و همچنین در مورد رفع روشنایی و فضای سبز ورودی دانشگاه نکاتی مطرح کردند.

سرپرست روابط عمومی دانشگاه، دکتر علیرضا نورمندی‌پور نیز اظهار نمودند: با توجه به اینکه دانشگاه صنعتی سیرجان از سراسر کشور دانشجو دارد و ازنظر موقعیت در جایگاه خاصی قرارگرفته است، خواستار نصب تابلوهای بیشتری با مضمون دانشگاه صنعتی سیرجان جهت راهنمایی هرچه بهتر دانشجویان و خانواده‌هایشان در سطح شهر شدند.

در ادامه، دکتر علی‌اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان ضمن خوش‌آمد گویی و تبریک عید نوروز و عرض قبولی طاعات و عبادات به ریاست دانشگاه و هیئت همراه، ضمن استقبال از نکات بیان‌شده، پیشنهاد بازدید از دانشگاه صنعتی سیرجان را مطرح و مقرر گردید؛ شهردار سیرجان بازدیدی متقابل از دانشگاه صنعتی سیرجان داشته و موارد موردتوافق در آینده نزدیک عملیاتی گردند. ایشان در ادامه در مورد اقدامات انجام‌شده توسط شهرداری سیرجان، نکات جالب و بسیار مهمی را مطرح کرد.

در پایان نشست و به پیشنهاد آقای دکتر علی‌اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان، از سامانه اینترنتی فوریت‌های خدماتی 137 شهرداری سیرجان بازدید به عمل آورده شد.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی سیرجان