• صفحه نخست
  • اخبار
  • دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه دانشجویی پسرانه قائم در ترم بهمن‌ماه 1402-1401

دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه دانشجویی پسرانه قائم در ترم بهمن‌ماه 1402-1401

 

بسمه‌تعالی

 

قابل‌توجه کلیه دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه دانشجویی پسرانه قائم در ترم بهمن‌ماه 1402-1401

 

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند آن دسته از دانشجویان دانشگاه صنعتی سیرجان که متقاضی استفاده از خوابگاه پسرانه این دانشگاه برای ترم بهمن‌ماه 1402-1401 هستند فرصت دارند تا روز دوشنبه مورخ 1401/10/05 نسبت به ارائه درخواست مکتوب خود به اداره امور خوابگاه‌های دانشگاه اقدام نمایند. بدیهی است پس از بررسی درخواست‌ها و در صورت داشتن شرایط لازم جهت سکونت در خوابگاه از تاریخ 1401/11/07 لغایت 1401/11/12 با مراجعه به پرتال آموزشی در سامانه سدف- اداره امور دانشجویی-اداره امور خوابگاه‌ها نتیجه بررسی درخواست‌ها (تأیید یا عدم‌تأیید) قابل‌مشاهده خواهد بود. لذا خواهشمند است به نکات ذیل توجه فرمائید.

نکته:

1-در ترم بهمن‌ماه 1401 به آن دسته از دانشجویانی خوابگاه تعلق خواهد گرفت که کلیه قوانین و مقررات خوابگاه را رعایت نموده و همچنین دارای سنوات مجاز تحصیلی باشند.

2-اولویت اسکان درسویت و اتاق با دانشجویان ساکن از ترم مهرماه 1401 است. لذا آن دسته از دانشجویانی که متقاضی تمدید اتاق از مهرماه 1401 برای ترم بهمن‌ماه 1401 می‌باشند، بایستی مجدد درخواست خود را به‌صورت مکتوب و حضوری به اداره امور خوابگاه‌ها تحویل دهند. لازم به ذکر است درصورتی‌که کلیه ساکنین اتاق درخواست تمدید برای ترم بهمن‌ماه و هم‌اتاقی بودن رادارند، بایستی با ارائه مشخصات همه ساکنین اتاق در قالب یک درخواست و به همراه امضاء کلیه افراد درخواست خود را تحویل دهند.

3-آن دسته از دانشجویانی که متقاضی جابجایی و تغییر اتاق خود می‌باشند؛ بایستی ضمن تعیین اتاق موردنظر و اطمینان از وجود ظرفیت خالی، درخواست خود را به اداره امور خوابگاه‌های دانشگاه تحویل دهند. بدیهی است در صورت عدم وجود ظرفیت خالی رسیدگی به این درخواست‌ها مقدور نیست.

4-آن دسته از دانشجویانی که بنا به دلایلی اعم از (فارغ‌التحصیلی، انصراف، انتقال، مهمان و…) قصد انصراف و تسویه‌حساب با خوابگاه‌ها رادارند بایستی درخواست خود را به‌صورت مکتوب به اداره امور خوابگاه‌های دانشگاه تحویل دهند. در غیر این صورت در سامانه صندوق رفاه بدهکار بوده و عواقب آن بر عهده خود دانشجو خواهد بود.

 

 

 امور دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان