• صفحه نخست
  • اخبار
  • دیدار صمیمانه سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان با امام‌جمعه شهرستان

دیدار صمیمانه سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان با امام‌جمعه شهرستان

دیدار صمیمانه سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان با امام‌جمعه شهرستان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، روز شنبه 27 فروردین ماه 1401 سرپرست دانشگاه در اولین روز کاری رسمی خود به همراه رئیس سابق دانشگاه دکتر علی محمودی نژاد، مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه دکتر ابوالفضل علوی و رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه، دکتر علیرضا نورمندی‌پور به دیدار نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه محترم شهرستان سیرجان رفتند.
در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، دکتر علی محمودی نژاد از زحمات و حمایت‌های امام‌جمعه محترم در طول ریاست خود تقدیر و تشکر کرد و از آن به‌عنوان سرمایه‌ای گران‌قدر جهت پیشبرد اهداف دانشگاه یاد کرد.
در ادامه مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه از لزوم تعامل سازنده بین دانشگاه و دفتر نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه شهرستان صحبت کرد و ضمن بیان نمونه‌های موفقی از این تعاملات درگذشته، ابراز امیدواری کرد که در دوران ریاست جدید دانشگاه نیز چنین همکاری‌های سازنده‌ای همچنان ادامه داشته باشد.
سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان در ادامه از نقش بسیار مهم و تأثیرگذار دانشگاه در تربیت نیروی متخصص و اثرگذار در جامعه یاد کرد و ضمن تأکید بر ظرفیت عظیم دانشگاه صنعتی سیرجان به جهت قرار گرفتن در قطب صنعت کشور، از آمادگی این دانشگاه جهت حل مشکلات پیش روی شهرستان خبر داد.
دکتر محمودآبادی بر تعامل سازنده بین دانشگاه و سایر ارگان‌های شهرستان بخصوص دفتر نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه شهرستان تأکید کرد و افزود:‌ با همکاری و تعامل می‌توان در رفع مشکلات جامعه قدم‌های بسیار خوبی برداشت.
در ادامه این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمود حسینی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده ریاست سابق دانشگاه جناب آقای دکتر علی محمودی نژاد در طول مدت مدیریتشان، از فعالیت‌های انجام‌شده در طی دوران ریاست ایشان به‌عنوان نمونه‌ای موفق از مدیریت کلان شهرستان یاد کرد. همچنین با تبریک انتصاب آقای دکتر محمدجواد محمودآبادی به سمت سرپرست دانشگاه، برای ایشان آرزوی توفیق در مسئولیت جدیدشان را خواستار شد. نماینده ولی‌فقیه در شهرستان همچنین به نقش بی‌بدیل دانشگاه در تربیت نیروی متعهد و متخصص اشاره کرد و افزود: دانشگاه باید در دو حوزه رشد اخلاقی و تربیت نیروی متخصص در جامعه پیشرو باشد.

 

روابط عمومی دانشگاه صنعتی سیرجان