• صفحه نخست
  • اخبار
  • راهنمای ثبت نام دانشجویان متقاضی میهمانی در ترم تابستان 1401 دانشگاه صنعتی سیرجان

راهنمای ثبت نام دانشجویان متقاضی میهمانی در ترم تابستان 1401 دانشگاه صنعتی سیرجان

دانشجویان سایر دانشگاه ها و متقاضی میهمانی در ترم تابستان 1401 در دانشگاه صنعتی سیرجان، از تاریخ 1401/04/11 الی 1401/04/18 می توانند با مراجعه به سامانه پذیرش و ثبت نام نسبت به ثبت درخواست و تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند. بدیهی است که ثبت درخواست مذکور، به منزله موافقت دانشگاه صنعتی سیرجان با مهمانی دانشجو نمی ­باشد و الزامی برای دانشگاه مبنی بر تایید و پذیرش درخواست های ثبت شده نمی باشد.

 

جهت مشاهده اطلاعیه ترم تابستان 1401 اینجا کلیک کنید.

 

مراحل ثبت نام و ثبت درخواست:

  1. مراجعه به سامانه پذیرش و ثبت نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز
  2. بررسی و تایید نهایی اطلاعات وارد شده
  3. دریافت کد پیگیری و یادداشت آن برای استفاده در مرحله بعدی
  4. وارد کردن مجدد کد ملی و کد پیگیری در همین صفحه و ورود مجدد به سامانه جهت تکمیل روند ثبت نام
  5. بارگذاری عکس دانشجو
  6. کلیک بر روی دکمه تایید نهایی و تایید نهایی اطلاعات و مدارک ارسالی

پس از بررسی درخواست توسط واحد آموزش دانشگاه صنعتی سیرجان و تایید درخواست مهمانی، دانشجو می تواند به صورت تقریبی از 48 ساعت بعد از ثبت درخواست خود، با مراجعه مجدد به سامانه پذیرش و ثبت نام و با استفاده از دکمه پیگیری درخواست و با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری دریافتی از سامانه، نسبت به مشاهده شماره دانشجویی و لینک ورود به پرتال پویای دانشجویان (سامانه انتخاب واحد) اقدام نمایند.

7. دانشجو پس از دریافت شماره دانشجویی، ملزم به ورود به پرتال پویای دانشجویان و تکمیل اطلاعات درخواستی و بارگذاری مدارک مورد نیاز می باشد (برای ورود به این سامانه، نام کاربری شماره دانشجویی و کلمه عبور کد ملی دانشجو می باشد).

8. پس از ثبت اطلاعات مورد نیاز و ارسال مدارک درخواستی، در سربرگ تایید نهایی، دکمه تایید نهایی را کلیک نمایید.

توجه: تا زمان تکمیل اطلاعات فردی دانشجو در پرتال پویای دانشجویان و ارسال مدارک مورد نیاز با فرمت JPG و حجم کمتر از 500 کیلو بایت (اسکن صفحات اول، دوم، سوم شناسنامه، کارت ملی، نامه موافقت مهمانی دانشگاه مبدا (اجباری نیست))، و تایید نهایی اطلاعات مذکور، شماره دانشجویی فعال نمی گردد و دانشجو قادر به انتخاب واحد نمی باشد.