راهنمای ثبت نام دانشجویان مهمان درترم مهر۱۴۰۲

راهنمای ثبت نام دانشجویان مهمان

دانشجویان متقاضی مهمانی در دانشگاه صنعتی سیرجان،  می توانند با مراجعه به سامانه پذیرش و ثبت نام نسبت به ثبت درخواست و تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند. بدیهی است که ثبت درخواست مذکور، به منزله موافقت دانشگاه صنعتی سیرجان با مهمانی دانشجو نمی باشد و الزامی برای دانشگاه مبنی بر تایید و پذیرش درخواست های ثبت شده نمی باشد.

مراحل ثبت نام و ثبت درخواست:

  1. مراجعه به سامانه پذیرش و ثبت نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز
  2. بررسی و تایید نهایی اطلاعات وارد شده
  3. دریافت کد پیگیری و یادداشت آن برای استفاده در مرحله بعدی
  4. وارد کردن مجدد کد ملی و کد پیگیری در همین صفحه و ورود مجدد به سامانه جهت تکمیل روند ثبت نام
  5. کلیک بر روی دکمه تایید نهایی و تایید نهایی اطلاعات و مدارک ارسالی

پس از بررسی درخواست توسط واحد آموزش دانشگاه صنعتی سیرجان و تایید درخواست مهمانی، دانشجو می تواند به صورت تقریبی از ۴۸ بعد از ثبت درخواست خود، با مراجعه مجدد به سامانه پذیرش و ثبت نام و با استفاده از دکمه پیگیری درخواست و با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری دریافتی از سامانه، نسبت به مشاهده شماره دانشجویی و لینک ورود به پرتال پویا دانشجویان (سامانه انتخاب واحد) اقدام نمایند.

۶. دانشجو پس از دریافت شماره دانشجویی، ملزم به ورود به پرتال پویا دانشجویان و تکمیل اطلاعات درخواستی و بارگذاری مدارک مورد نیاز می باشد. (برای ورود به این سامانه، نام کاربری، شماره دانشجویی و کلمه عبور، کد ملی دانشجو می باشد)

۷. پس از ثبت اطلاعات مورد نیاز و ارسال مدارک درخواستی، در سربرگ تایید نهایی، دکمه تایید نهایی را کلیک نمایید.

ا

توجه: تا زمان تکمیل اطلاعات فردی دانشجو در پرتال پویا دانشجویان و ارسال مدارک مورد نیاز با فرمت JPG و حجم کمتر از ۵۰۰ کیلو بایت (شامل عکس ۴*۳ رسمی جدید، اسکن صفحات اول، دوم، سوم شناسنامه، کارت ملی، نامه موافقت مهمانی دانشگاه مبدا (اجباری نیست)) و تایید نهایی اطلاعات مذکور، شماره دانشجویی فعال نمی گردد و دانشجو قادر به انتخاب واحد نمی باشد.

سامانه پذیرش و ثبت نام