راهنمای ثبت نام دانشجویان مهمان در ترم تابستان 1400 (تا 15 تیر تمدید شد)

*** تا 15 تیر تمدید شد ***

 

ترم تابستان ۱۴۰۰ در دانشگاه صنعتی سیرجان به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

 

دروس ارایه شده در نیمسال تابستان ۱۴۰۰

ریاضی عمومی ۱ – ریاضی عمومی ۲ – معادلات دیفرانسیل – محاسبات عددی – آمار و احتمالات مهندسی – فیزیک ۱ – فیزیک ۲ – برنامه نویسی کامپیوتر – برخی از دروس معارف و دروس عمومی

 

ارایه دروس منوط به حد نصاب رسیدن آنها می باشد.

 

شهریه ثابت ترم تابستان نصف شهریه دانشجویان نوبت دوم ۱۳۹۹ و شهریه متغیر برای کلیه دوره­ها و ورودی ها مطابق با شهریه دانشجویان شبانه ورودی ۱۳۹۹ است. (شهریه ثابت ترم تابستان ۱۶۷۴۱۵۰ ریال و شهریه متغیر به ازای هر واحد پایه – نظری ۴۴۱۹۷۶ ریال و به ازای هر واحد عمومی – نظری ۲۶۷۸۶۴ ریال است).

 

راهنمای ثبت نام دانشجویان مهمان

دانشجویان متقاضی مهمانی در دانشگاه صنعتی سیرجان، از تاریخ 1400/4/1 الی 1400/4/15 می توانند با مراجعه به سامانه پذیرش و ثبت نام نسبت به ثبت درخواست و تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند. بدیهی است که ثبت درخواست مذکور، به منزله موافقت دانشگاه صنعتی سیرجان با مهمانی دانشجو نمی باشد و الزامی برای دانشگاه مبنی بر تایید و پذیرش درخواست های ثبت شده نمی باشد.

 

مراحل ثبت نام و ثبت درخواست:

  1. مراجعه به سامانه پذیرش و ثبت نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز
  2. بررسی و تایید نهایی اطلاعات وارد شده
  3. دریافت کد پیگیری و یادداشت آن برای استفاده در مرحله بعدی
  4. وارد کردن مجدد کد ملی و کد پیگیری در همین صفحه و ورود مجدد به سامانه جهت تکمیل روند ثبت نام
  5. کلیک بر روی دکمه تایید نهایی و تایید نهایی اطلاعات و مدارک ارسالی

پس از بررسی درخواست توسط واحد آموزش دانشگاه صنعتی سیرجان و تایید درخواست مهمانی، دانشجو می تواند به صورت تقریبی از 48 بعد از ثبت درخواست خود، با مراجعه مجدد به سامانه پذیرش و ثبت نام و با استفاده از دکمه پیگیری درخواست و با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری دریافتی از سامانه، نسبت به مشاهده شماره دانشجویی و لینک ورود به پرتال پویا دانشجویان (سامانه انتخاب واحد) اقدام نمایند.

6. دانشجو پس از دریافت شماره دانشجویی، ملزم به ورود به پرتال پویا دانشجویان و تکمیل اطلاعات درخواستی و بارگذاری مدارک مورد نیاز می باشد. (برای ورود به این سامانه، نام کاربری، شماره دانشجویی و کلمه عبور، کد ملی دانشجو می باشد)

7. پس از ثبت اطلاعات مورد نیاز و ارسال مدارک درخواستی، در سربرگ تایید نهایی، دکمه تایید نهایی را کلیک نمایید.

 

انتخاب واحد ترم تابستان در تاریخ های 15 و 16 تیر ماه از ساعت 9 صبح الی 23 از طریق سامانه پویا و گزینه انتخاب واحد انجام خواهد شد. قبل از انتخاب واحد دانشجو باید شهریه ثابت ترم تابستان را پرداخت کند.

  • شروع کلاس ها از تاریخ شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ می باشد.
  • پایان کلاس ها ۲۶ مردادماه سال ۱۴۰۰ می باشد.
  • شروع امتحانات شنبه ۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۰ می باشد.
  • پایان امتحانات پنج شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰ می باشد.

 

تقویم ترم تابستان را از اینجا دانلود کنید.

 

توجه: تا زمان تکمیل اطلاعات فردی دانشجو در پرتال پویا دانشجویان و ارسال مدارک مورد نیاز با فرمت JPG و حجم کمتر از 500 کیلو بایت (شامل عکس 4*3 رسمی جدید، اسکن صفحات اول، دوم، سوم شناسنامه، کارت ملی، نامه موافقت مهمانی دانشگاه مبدا (اجباری نیست)) و تایید نهایی اطلاعات مذکور، شماره دانشجویی فعال نمی گردد و دانشجو قادر به انتخاب واحد نمی باشد.

 

سامانه پذیرش و ثبت نام

دانلود فایل PDF این اطلاعیه