• صفحه نخست
  • اخبار
  • اطلاعیه شماره 8، شرایط واگذاری خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان در سال تحصیلی 1402-1401

اطلاعیه شماره 8، شرایط واگذاری خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان در سال تحصیلی 1402-1401

 

اطلاعیه شماره 8

 

بدین‌وسیله پیرو اطلاعیه شماره 5 امور دانشجویی دانشگاه به اطلاع می‌رساند معرفی‌نامه اسکان در خوابگاه‌ها به آن دسته از دانشجویانی ارائه خواهد شد که دارای شرایط ذیل باشند. لذا دانشجویان گرامی دقت نمایند قبل از مراجعه به امور دانشجویی نسبت به تزریق نوبت یادآور (دوز سوم) واکسن کووید 19 اقدام نمایند. به دانشجویانی که فاقد مدارک ذکرشده و موردنیاز به شرح ذیل باشند هیچ‌گونه مجوزی جهت سکونت در خوابگاه‌ها ارائه نخواهد شد.

 

1-پیرو مصوبات جلسه یکصد و بیستم ستاد ملی مدیریت مبارزه با بیماری کرونا، کلیه دانشجویان متقاضی خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی سیرجان، ملزم به تزریق نوبت یادآور (دوز سوم) واکسن کووید 19 هستند؛ بنابراین دانشجویان گرامی بایستی هرچه سریع‌تر قبل از مراجعه حضوری بابت اسکان در خوابگاه‌ها در این خصوص اقدام نمایند.

 

2- کلیه دانشجویان متقاضی خوابگاه که در سامانه صندوق رفاه پرونده‌ای ندارند، بایستی هرچه سریع‌تر با مراجعه به سایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری به آدرس bp.swf نسبت به تشکیل پرونده در سامانه صندوق رفاه اقدام نمایند و سپس برای اطمینان از صحت اطلاعات ثبت‌شده و جهت اخذ تأییدیه نهایی با دفتر امور رفاه دانشگاه 03441522032 تماس حاصل نمایند. بدیهی است ثبت‌نام نهایی خوابگاه منوط به ثبت‌نام در سامانه صندوق رفاه خواهد بود و در غیر این صورت به دانشجو خوابگاهی تعلق نخواهد گرفت.

 

مدارک موردنیاز در زمان مراجعه حضوری که تاریخ آن طی اطلاعیه‌های بعدی این امور متعاقباً  اعلام خواهد شد.

 

1-تصویر کارت واکسیناسیون کووید 19 (سه دوز)

2-تصویر پرداخت هزینه خوابگاه در سامانه صندوق رفاه به آدرس bp.swf

3-تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی

4-تصویر برگ انتخاب واحدترم مهر 1401

5-1 قطعه عکس 4*3 جهت معرفی‌نامه خوابگاه

6-امضاء و اثرانگشت آیین‌نامه قوانین و مقررات خوابگاه

7-کاور A4

 

منتظر اعلامیه‌های بعدی امور دانشجویی دانشگاه باشید.

 

امور دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان