دانشگاه صنعتی سیرجان

Untitled 1 2 - طرح پایش سلامت جسم و روان دانشجویان در سال تحصیلی 1402-1401 - ویژه کلیه دانشجویان (ورودی جدید و سایر دانشجویان)

طرح پایش سلامت جسم و روان دانشجویان در سال تحصیلی 1402-1401 – ویژه کلیه دانشجویان (ورودی جدید و سایر دانشجویان)

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان (دانشجویان ورودی جدید و شاغل به تحصیل از 20 شهریور ماه 1401) در دانشگاه صنعتی سیرجان می رساند به دلیل الزام دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، همه شما عزیزان موظف به تکمیل دو فرم سلامت روان و جسم می باشید. لذا دانشجویان ورودی جدید و سایر دانشجویان دانشگاه بایستی نسبت به تکمیل کارنامه های سلامت روان و جسم به صورت الکترونیکی و از طریق این سامانه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است جهت تکمیل این فرم ها می بایست ابتدا از طریق لینک portal.saorg.ir وارد سامانه سجاد شده و ثبت نام خود را انجام دهید. پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود، روی لینک های زیر کلیک نموده و نسبت به تکمیل فرم ها اقدام نمایید:

 

لینک فرم کارنامه سلامت روان

https://portal.saorg.ir/mentalhealth

لینک فرم کارنامه سلامت جسم

https://portal.saorg.ir/physicalhealth

 

پس از پر کردن فرم های مربوطه به پرتال پویا دانشگاه صنعتی سیرجان رفته و از منوی شخصی روی گزینه ثبت اطلاعات سلامت جسم و روان کلیک و کد رهگیری مربوط به هر یک را که از سامانه سجاد دریافت کرده اید، در قسمت مربوطه وارد کنید.

 

Screenshot 2022 09 11 141430 1024x290 - طرح پایش سلامت جسم و روان دانشجویان در سال تحصیلی 1402-1401 - ویژه کلیه دانشجویان (ورودی جدید و سایر دانشجویان)

 

تأکید می گردد تأییدیه انتخاب واحد ترم جاری دانشجویان منوط به پر کردن فرم کارنامه های سلامت روان و جسم و تایید مرکز مشاوره دانشگاه است.

 

جهت دریافت فایل PDF کلیک کنید.

 

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه صنعتی سیرجان

اطلاعیه ها

مشاهده آرشیو