• صفحه نخست
  • اخبار
  • قابل‌توجه کلیه دانشجویان غیربومی دانشگاه صنعتی سیرجان که متقاضی استفاده از سراهای دانشجویی دانشگاه  (پسرانه قائم 1 و 2 دخترانه صادقی و دخترانه پنج طبقه) در نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 می‌باشند.

قابل‌توجه کلیه دانشجویان غیربومی دانشگاه صنعتی سیرجان که متقاضی استفاده از سراهای دانشجویی دانشگاه  (پسرانه قائم 1 و 2 دخترانه صادقی و دخترانه پنج طبقه) در نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 می‌باشند.

 

 

به نام خدا

 

اطلاعیه شماره 1

 

 با آرزوی سلامتی و توفیق برای جامعه دانشجویی دانشگاه، به نکات ذیل توجه فرمایید.

  • کلیه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی استفاده از خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 بایستی از روز دوشنبه مورخ 1402/04/26 الی 1402/05/15 با مراجعه به سامانه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به آدرس refah.swf.ir  جهت ثبت درخواست خود بابت ترم مهرماه اقدام نمایند. لازم به ذکر است که امکان ثبت درخواست برای آن دسته از دانشجویانی که در ترم‌های گذشته با صندوق رفاه بابت هزینه خوابگاه، تسویه و بدهی خود را پرداخت‌نموده باشند امکان‌پذیر است؛ در غیر این صورت امکان ثبت درخواست برای دانشجو مقدور نبوده و دانشجو بایستی ابتدا بدهی مربوط به خوابگاه خود را در سامانه صندوق رفاه تسویه نماید.

 

  • دانشجویان متقاضی خوابگاه‌ها که از تاریخ 1402/04/26 الی 1402/05/15 درخواست خوابگاه خود را در سامانه صندوق رفاه ثبت نموده‌اند، جهت طی مراحل تکمیلی ثبت‌نام و اطلاع از روند چگونگی تأیید درخواست‌ها توسط این امور و نحوه انتخاب اتاق و هم‌اتاقی توسط خود دانشجو از طریق سامانه، منتظر اطلاعیه دوم امور دانشجویی دانشگاه در هفته دوم شهریورماه جاری (تاریخ 1402/06/11) به بعد باشند. لازم به ذکر است که کلیه اطلاعیه‌های مربوط به امور دانشجویی دانشگاه از طریق سایت رسمی دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

منتظر اطلاعیه‌های بعدی امور دانشجویی دانشگاه باشید.

 

                                                                                                            

امور دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان