قدردانی ریاست محترم دانشگاه

پیام تقدیر و تشکر ریاست محترم دانشگاه صنعتی سیرجان از عوامل برگزاری کنکور سراسری99 در دانشگاه صنعتی سیرجان
امام جمعه محترم، نماینده محترم مجلس، سرپرست محترم فرمانداری،
همکاران، همراهان و دستگاههای اجرائی شهرستان سیرجان
با سلام و احترام

برگزاری منظم، با آرامش و در کمال سلامت بزرگترین رقابت علمی کشور یعنی آزمون سراسری سال 99  که حاصل تلاشهای بی دریغ و خستگی ناپذیر شما بزرگواران می باشد، نمونه ای از نمود عینی همدلی و همزبانی بوده که افتخار دیگری را بر افتخارات دانشگاه صنعتی سیرجان افزود. اطمینان داوطلبان عزیز و آرامش والدین  هدفی بود که شما عزیزان خالق آن بودید، بدون تردید در این شرایط سخت بیماری کرونا اجرای کنکور توسط عوامل اجرایی با رعایت پروتکلهای بهداشتی یک فداکاری و خدمت بزرگ برای داوطلبین کنکور محسوب می شود.
لذا از صمیم قلب از همگی شماها: امام جمعه محترم، نماینده محترم مجلس، سرپرست محترم فرمانداری شهرستان سیرجان، نماینده تام الاختیار سازمان سنجش(دکتر دهقانیان)، روسای حوزه های آزمون، عوامل اجرایی، حفاظت، حراست،پرسنل دستگاه های اجرایی منجمله دانشکده علوم پزشکی، شبکه بهداشت و درمان، اورژانس، نیروی انتظامی، بسیج، راهنمایی و رانندگی، آتش نشانی، اداره برق و شهرداری سیرجان که در این امر خطیر دانشگاه را یاری کردند تقدیر و تشکر می نمایم.
از خداوند متعال برای همه شما بزرگواران سلامتی و  توفیق روز افزون را خواستاریم و موفقیت و سرافرازی تمامی داوطلبین آینده ساز را در تمامی عرصه های علمی و آموزشی آرزومندیم.

علی محمودی نژاد
رئیس دانشگاه صنعتی سیرجان