• صفحه نخست
  • اخبار
  • مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی مواد و متالورژی برای دانشگاه صنعتی سیرجان از سوی شورای گسترش آموزش عالی صادر شد.

مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی مواد و متالورژی برای دانشگاه صنعتی سیرجان از سوی شورای گسترش آموزش عالی صادر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سیرجان، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه با اعلام خبر کسب مجوز پذیرش دانشجو در رشته مهندسی مواد و متالورژی در مهرماه 1402 گفت: در پی ارسال درخواست دانشگاه صنعتی سیرجان و پیگیری‌های به عمل آمده، مجوز پذیرش دانشجو از سوی شورای گسترش آموزش عالی صادر شد. دکتر علیرضا نورمندی پور افزود: با کسب این مجوز، متقاضیان می‌توانند در آزمون سراسری سال 1402 رشته مهندسی مواد و متالورژی را در این دانشگاه برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند.‏
وی اضافه کرد: با توجه به ماموریت دانشگاه، اخذ رشته‌های جدید در مقاطع مختلف تحصیلی در حوزه‌های فنی و مهندسی و علوم پایه، علاوه بر تربیت نیروی انسانی ماهر، می‌تواند به توسعه و شکوفایی صنایع شهرستان و استان کمک شایانی کند. بر این اساس، و با توجه به تدابیر پیش‌بینی شده، برنامه‌ریزی‌های لازم به منظور اخذ مجوز چندین رشته دیگر در مقاطع مختلف تحصیلی نیز در حال انجام است.

 

روابط عمومی دانشگاه صنعتی سیرجان