نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی مشکلات آموزش عالی شهرستان سیرجان

در پي دعوت نماينده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شوراي اسلامي از رؤسای دانشگاه‌های سیرجان، نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی مشکلات آموزش عالی شهرستان سیرجان جهت طرح در جلسه‌ای با حضور استاندار کرمان روز دوشنبه 13 تیرماه 1401 در محل سالن کنفرانس حوزه رياست دانشگاه صنعتی سیرجان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه صنعتی سیرجان، در این نشست رؤسای دانشگاه‌های صنعتی سیرجان، دانشگاه آزاد، پیام نور، علوم پزشکی، دانشکده کرانی (پسران)، دانشکده کوثر (دختران)، موسسه آموزش عالی نوبنیاد و معاونین و با حضور نماينده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شوراي اسلامي شرکت داشتند. در ابتدا، نشست با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز شد و سپس دکتر محمدجواد محمودآبادی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان ضمن خوش‌آمد گویی به شرکت‌کنندگان در نشست و تشکر از حضور حاج شهباز حسن‌پور نماينده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شوراي اسلامي و سایر رؤسای دانشگاه‌ها، به بیان مسائل و مشکلات دانشگاه صنعتی سیرجان ازجمله شرکت‌های دانش‌بنیان، زمین‌های دانشگاهی کوی اساتید، احداث پردیس‌های دانشگاه و خوابگاه‌های دانشجویی پرداخت.

سپس سایر رؤسای دانشگاه‌ها نیز موارد و مشکلات مربوط به دانشگاه خود را مطرح و خواستار رفع مشکلات شدند.

 

در ادامه نماينده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شوراي اسلامي، ضمن تشکر از قبول میزبانی دانشگاه صنعتی سیرجان برای این نشست، پس از استماع موضوعات مطرح‌شده توسط دانشگاهیان قول مساعد همکاری در جهت رفع مشکلات مطرح‌شده را دادند.
وی افزود: موارد مطرح‌شده توسط رؤسای دانشگاهیان سیرجان در جلسه‌ای که روز سه‌شنبه 14 تیرماه 1401 با حضور استاندار کرمان تشکیل می‌گردد مطرح خواهد شد.

ایشان تأکید کرد: براي رشد و توسعه دانشگاه و رفع مشکلات مطرح‌شده در این نشست از هيچ تلاشي دريغ نخواهیم کرد و براي حمايت و پشتيباني از دانشگاه‌هاي سیرجان، تمامي توان خود را بکار خواهيم گرفت.
این نشست در ساعت 13:30 به پایان رسید.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی سیرجان