• صفحه نخست
  • اخبار
  • پیام تبریک معاونت محترم پشتیبانی و توسعه دانشگاه به مناسبت 15 آذر ماه روز حسابدار

پیام تبریک معاونت محترم پشتیبانی و توسعه دانشگاه به مناسبت 15 آذر ماه روز حسابدار

🔰 دکتر یاسر تقی پور طی پیامی روز حسابدار را به همکاران حسابدار و مدیر مالی دانشگاه تبریک گفت :

✳️ متن پیام معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه بدین شرح است :

به نام خدای حسابگر، حسابرس و حسابدار آسمان و زمین

❇️ از حرفه ‌های حساسی که نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارد و به نوعی با عنوان زبان تجارت شناخته شده است شغل حسابداری می ‌باشد. شغل حسابداری در به موفقیت رسیدن یک سازمان نقش بسیار با اهمیت و حیاتی دارد چرا که اکثر شغل‌ ها و کارها بدون داشتن حسابدار مورد اعتماد با شکست مواجه شده ‌اند. بنابراین لازمه یک پیشرفت چشمگیر در یک حرفه وجود حسابداران قدر و کاردان می باشد.

✳️ توجه به حوزه مالی و اختصاص یک روزبه آن فرصتی ارزشمند و مغتنم است تا با ارج نهادن به خدمات حسابداران، گامی کوچک در راستای قدرشناسی از خدمات آنان برداشته شود. روز حسابدار، روز پاسداشت از رسالت های حرفه ای جامعه حسابداری و حسابرسی ایران و فرصتی برای توجه به حساسیت و اهمیت بالای این حوزه است.

✳️ حسابداران مجموعه دانشگاه همواره به عنوان نیروهای توانمند سیستم مالی دانشگاه موجبات آرامش فکری همکاران، تامین‌کنندگان، ذینفعان و پیمانکاران دانشگاه را فراهم می آورند.

🌸 اینجانب پانزده آذرماه، روز حسابدار و حسابداری را به‌تمامی همکاران حسابدار و تلاشگران در حوزه‌ مالی دانشگاه تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق شما عزیزان را در تمامی عرصه‌های زندگی را دارم.

دکتر یاسر تقی پور

معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه