• صفحه نخست
  • اطلاعیه ها
  • پیام تبریک نماینده مردم سیرجان و بردسیر و رییس مجمع نمایندگان استان کرمان ، به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

پیام تبریک نماینده مردم سیرجان و بردسیر و رییس مجمع نمایندگان استان کرمان ، به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

✍️به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سیرجان ، نماینده مردم سیرجان و بردسیر و رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با ارسال پیامی روز دانشجو را به تمامی دانشجویان فرهیخته، سخت کوش و پرسشگر تبریک گفت و حماسۀ ۱۶ آذر و یاد و خاطره ی شهدای عزیز دانشجو را گرامی داشت.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی) :

“در جنگ نرم، شما جوان‌های دانشجو، افسران جوان این جبهه‌اید.”

 بسم الله الرحمن الرحیم

 شانزدهم آذرماه طلیعه ای از ایثار، عزت ، شکوه و نمادی ماندگار از روحیه استعمار ستیزی و آرمان خواهی دانشجویانی با بصیرت ، آگاه و دور اندیش است که همچون چراغی ، آگاهی و بیداری را در جامعه روشن نگه می دارند.

امروزه دانشجویان ،این منادیان حق و حقیقت و صاحبان فکر و اندیشه با پشتکار و اراده پولادین خود، حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی و فتح قلل رفیع باورها و اندیشه های ناب را در سر می پرورانند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

 بی شک پیشرفت و تعالی غرور آفرین این مرز و بوم در سال‌های اخیر مدیون روحیه خودباوری، غرور ملی ،بنیه علمی و اتکا به دانش بومی دانشجویان متعهد و متخصصی است که با سلاح علم و ایمان و تکیه بر اراده ملی ،نوک قله های عزت و افتخار را نشانه رفته اند.

 اینجانب ضمن گرامیداشت حماسۀ ۱۶ آذر و یاد و خاطره شهدای عزیز دانشجو، این روز را به‌تمامی دانشجویان فرهیخته، سخت کوش، پویا، پرسشگر، پرنشاط و مطالبه گر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان به ویژه شهرستان های سیرجان و بردسیر و همچنین اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تبریک عرض نموده و امیدوارم بتوانیم راه بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی را تداوم بخشیده و در مسیر خدمتگزاری صادقانه و خالصانه به ملت فهیم، عدالت‌خواه و آزاده ایران اسلامی بیش‌ از پیش کوشا باشیم.

 شهباز حسن پور بیگلری

خادم ملت در مجلس شورای اسلامی