پیام تشکر ریاست دانشگاه از عوامل برگزاری کنکور 1400 در دانشگاه

ریاست محترم دانشگاه صنعتی سیرجان طی پیامی از عوامل برگزاری کنکور سراسری 1400قدردانی نمود، متن پیام بدین شرح است:

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید
هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

با سلام و احترام

برگزاری منظم، با آرامش و در کمال سلامت بزرگترین رقابت علمی کشور یعنی آزمون سراسری سال 1400 که حاصل تلاشهای بی دریغ و خستگی ناپذیر کلیه همکاران گرامی در دانشگاه و مساعدت دستگاه‌های اجرایی می باشد، نمونه ای از نمود عینی همدلی و همزبانی بوده که افتخار دیگری را بر افتخارات دانشگاه صنعتی سیرجان افزود. اطمینان داوطلبان عزیز و آرامش والدین هدفی بود که شما عزیزان خالق آن بودید، بدون تردید در این شرایط سخت بیماری کرونا اجرای کنکور توسط عوامل اجرایی با رعایت پروتکلهای بهداشتی یک فداکاری و خدمت بزرگ برای داوطلبین کنکور محسوب می شود.

لذا از صمیم قلب از همه همکاران عزیز در دانشگاه بویژه نماینده تام الاختیار سازمان سنجش (جناب آقای دکتر دهقانیان)، امام جمعه محترم، نماینده محترم مجلس، فرماندار ویژه شهرستان سیرجان، دانشکده علوم پزشکی (شبکه بهداشت و درمان و اورژانس)، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، آتش نشانی، اداره برق و شهرداری سیرجان که در این امر خطیر دانشگاه را یاری نمودند تقدیر و تشکر می نمایم.

از خداوند متعال برای همه شما بزرگواران سلامتی و توفیق روز افزون را خواستارم و موفقیت و سرافرازی تمامی داوطلبین آینده ساز را در تمامی عرصه های علمی و آموزشی آرزومندم.

علی محمودی نژاد

رئیس دانشگاه صنعتی سیرجان