پیام ریاست دانشگاه به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید

امسال نیز تقارن آغاز سال تحصیلی 1400-1399 با رنگ و بوی محرم و عزای سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفای آن حضرت، فرصت بسیار مغتنمی است که نسل آگاه، پر تحرک و شعورمند امروز در دانشگاه ها، مسئله هویت و غیرت دینی و ملی را مد نظر قرار داده و عزّت و سربلندی را مشق کنند.

آغاز سال تحصیلی جدید به دلیل شیوع کرونا متفاوت تر ازهمه سال‌هاست که البته آنچه در ترم گذشته و پس از شیوع این بیماری عالم‌گیر با همت مجموعه دانشگاه صنعتی سیرجان و همچنین در کل کشور از نظر تغییر مسیر آموزش‌های کلاسیک به آموزش‌های الکترونیکی رخ داد، قابل تحسین و تقدیر میباشد.

دانشگاه صنعتی سیرجان با استعانت از الطاف خداوند متعال می کوشد تا با تکیه بر ایمان و علم، از هیچ قدمی برای خلقِ بستری مناسب در مسیر شکوفایی استعدادهای جوانان این مرز و بومِ گهربار دریغ نورزد. امید آن داریم که سال تحصیلی 1400-1399 را با امید، تلاش و انگیزه مضاعف آغاز کرده و برای تحقق آرمانها و اهداف بلند دانشگاه، گام های موثر برداشته شود.

در پایان برای تمامی اساتید فرهیخته، کارمندان پرتلاش و دانشجویان عزیز و با انگیزه دانشگاه صنعتی سیرجان آرزوی توفیق، سلامتی و سرفرازی از ایزد منان مسلئت دارم.

با آرزوی توفیق الهی و سلامتی

علی محمودی نژاد

1399/06/28