پیام ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سال نو

بسمه تعالی
 *یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال*
بهار گل افشان به همراه خود طراوت، نشاط و شادمانی را هدیه می‌آورد و زمزمه‌های ناب زندگی، راز خلقت، شکوه طبیعت، پالایش روان و خوداندیشی، در بهار تجلی می‌یابد. نوروز باستانی کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته و حال است که با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم به ارمغان آورده است.
در شرایط فعلی اگرچه شیوع بیماری کرونا زندگی همه ما را تحت تأثیر خود قرار داد و منجر به محدود شدن فعالیت‌های اجتماعی عادی و کم رنگ شدن حضور دانشجویان گرامی در دانشگاه گردید، ولی تمام سعی و تلاشمان براین بوده است که از این شرایط تهدید به عنوان یک فرصت استثنایی جهت تقویت زیرساخت های لازم برای آموزش غیرحضوری استفاده گردد.
هم اکنون فرا رسیدن بهار طبیعت و آغاز سال 1400 و همچنین اعیاد و ایام پرفضیلت ماه مبارک شعبان را به همه مردم شریف ایران، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و تمامی جامعه دانشگاهی کشور بویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان عزیز و گرامی دانشگاه صنعتی سیرجان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می¬نمایم و در پناه الطاف لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)، آرزوی توفیق روزافزون، بهروزی و سلامتی را برای همگان آرزومندم.
 علی محمودی نژاد
رئیس دانشگاه صنعتی سیرجان