• صفحه نخست
  • اخبار
  • پیام قدردانی دکتر علی محمودی نژاد از دانشگاهیان دانشگاه صنعتی سیرجان

پیام قدردانی دکتر علی محمودی نژاد از دانشگاهیان دانشگاه صنعتی سیرجان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سیرجان، دکتر علی محمودی‌نژاد رئیس سابق دانشگاه طی پیامی از همکاری جامعه دانشگاهی، در دوران مسئولیتشان قدردانی نمود.

 

متن پیام ایشان بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

خداوند بزرگ را شاکرم که به بنده توفیق خدمت‌گذاری در سمت ریاست دانشگاه صنعتی سیرجان را اعطا نمود.

دانشگاه صنعتی سیرجان، نتیجه تلاش همه‌ی دلسوزان و عاشقانِ علم و دانایی است. در دوران خدمت این‌جانب، همه عزیزان جامعه دانشگاهی دانشگاه صنعتی سیرجان، از روسای پیشین دانشگاه، معاونان و اعضای محترم هیئت‌رئیسه، مسئول بزرگوار نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیران کوشا، اعضای ارجمند هیئت‌علمی، کارمندان شریف و دانشجویان عزیز، در راه حفظ و اعتلای هویت علمی و آموزشیِ دانشگاه و دفاع از حقوقِ قانونی تک‌تک‌ عزیزان تلاش نمودند. این مجموعه متحد و همگرا، با وجود مشکلات فراوان بخصوص مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا، ضمن پیگیری اهداف توسعه محور، با توسعه فضای فیزیکی و خرید تجهیزات، شجاعانه و در چارچوب قانون، از حقوق همه نیروهای دانشگاه، با رویکرد حداکثری دفاع کردند و در تکریم ارباب‌رجوع و جلب رضایت آنان به جد کوشیدند‌. موفقیت‌های دانشگاه در عرصه‌های مختلف نشان‌دهنده این همدلی و تلاش و پشتکار همه این عزیزان است که به‌حق شایسته تقدیر می‌باشند.

در طی این مدت، بی‌شک همکاری‌های دلسوزانه مسئولان وزارت متبوع، دفتر امام‌جمعه محترم شهرستان، نماینده گرامی شهرستان سیرجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه و سایر مسئولان ارجمند شهرستان، و مدیران محترم صنایع و معادن نقشی بی‌بدیل در پیشبرد اهداف والای آموزش عالی در دانشگاه صنعتی سیرجان داشته است. این‌جانب از تلاش‌ها و همکاری‌های همه این عزیزان کمال تشکر را دارم.

اینک دانشگاه صنعتی سیرجان، به‌عنوان دانشگاه جوان و آینده‌دار این منطقه، در آغاز فصلی نو از دوران پربار خویش قرارگرفته است. برآیند تلاش‌ها در سال‌های گذشته در این مجموعه، به سمت حفظ استقلال و اقتدار دانشگاه و اعتلای جایگاه علمی و پژوهشی آن در سطح منطقه و کشور بوده است. امیدوارم با تلاش و همکاری و همدلی همه عزیزان جامعه دانشگاهی و مسئولان محترم شهرستان و استان و وزارت متبوع، این دانشگاه روند رو به رشد خود را ادامه دهد و به جایگاه حقیقی خود به‌زودی دست یابد.

 

در اینجا فرصت را غنیمت می‌‍شمارم و انتخاب جناب آقای دکتر محمدجواد محمودآبادی که دانشمندی جوان و شایسته و مشرف به امور دانشگاه است، را به‌عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان صمیمانه تبریک عرض نموده، و کسب افتخارات و موفقیت‌های بیشتر برای ایشان و دانشگاه را در سایه الطاف الهی مسألت دارم.

 

در پایان با اذعان به این حقیقت که آنچه محقق شده، لطف پروردگار بوده است و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است، کلیه دوستان و همکاران گرامی را به خداوند بزرگ می‌سپارم و امیدوارم بذل کرم شما شامل حال این‌جانب شود و حقوقی که به هر دلیل بر گردن این حقیر دارید، عفو بفرمایید.

 

إِنَّ اللَّهَ غَفورٌ شَكورٌ

علی محمودی‌نژاد