• صفحه نخست
  • اخبار
  • 🔴 بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان در پی محکومیت حادثه تروریستی کرمان در سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

🔴 بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان در پی محکومیت حادثه تروریستی کرمان در سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

وَالَّذِينَ إِذَا أَصَابَهُمُ الْبَغْيُ هُمْ يَنتَصِرُونَ
و کسانی که چون ستمی به آنها رسد انتقام میگیرند

آه از غمی که تازه شود با غمی دیگر …
ملت عاشورایی و ولایت مدار کرمان که طی رسم هر ساله برای بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در صحنه با وحدت و برادری حاضر شده بودند با اقدامی ناجوانمردانه و ددمنشانه مواجه شده و تعدادی از این عزیزان بر اثر دو‌انفجار مهیب به مقام شهادت نائل آمدند.

این حادثه کور تروریستی صفحه ی خونین دیگری را به پرونده ی قطور جنایات رژیم صهیونیستی و مزدورانش در منطقه اضافه کرد که نشان از هراس و بیم این رژیم و همدستان اش از یاد و خاطر سردار دل ها دارد.

سردار شهیدی که جان در راه میدان سپرد تا روزی فرا رسد که مظلومان و مستضعفین منطقه دست در دست هم تحت لوای میراث آن شهید بزرگ یعنی جبهه مقاومت ،سیلی محکمی بر هیمنه استعمار نوین ،که رژیم صهیونیستی در راس آن است،بکوبند.

اکنون این رژیم کودک کش با به قتل رساندن بیگناهان و کودکان بی دفاع که از تبحرات این رژیم است دست به عقده‌گشایی با عملیات های تروریستی زده تا ضربه خورده را جبران کند.

ما دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان ضمن محکوم کردن این اقدام ددمنشانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی،ملت عزیز و جامعه دانشجویی اعلام میداریم که اگر در مسیر انتقام سخت دیروز محکم تر قدم برداشته بودیم اکنون دشمن دیو سرشت حتی فکر نزدیک شدن به مرز هایمان را هم نمیکرد.
باشد که قطره قطره خون های این شهدا مارا قدم به قدم در مسیر حق نزدیک تر و استوار تر سازد تا سرانجام سربازان باوفایی برای حضرت ولی عصر(عج) باشیم.

#کرمان_تسلیت

🟢انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان